Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtimet

Ah kujtime
ne jete me ngjallni shume gezime
kur kujtoj ndihem e lumturuar
per te shkuaren qe kam kaluar
dhe keshtu them e trishtuar
pse nuk kthehen te gjitha ato qe kam kaluar

- poezi nga Anisa Frasheri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet