Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tema: Poezi Për Ëndrra dhe Shpresë

Det O Det

Det o det pse me thret?
Qe kohen me ty ta kaloj?
Kur ti e di qe une kam shkolle
per te cilenme duhet te mesoj
Qe te dal e para ne mesime
duhet te perkrahesh deshiren time.
Me lejo ta mbaruj e kete vit shkollor
qe me pas te dy te shkojme

- poezi nga Anisa Frasheri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet