Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Motra Ime

Motra ime është e vogël dhe shumë e bukur, ajo është një dhuratë e veqant nga Zoti për mua, sytë dhe flokët i ka ngjyrë kafe të cilat i shkëlqejnë për bukuri ,ajo vishet shumë bukur ,tani është dy vjeqare dhe ka fytyrë të pastërt engjëllore .

Unë e dua shumë motren time dhe e mbajë thellë në zemren time ,ajo më do mua dhe unë e dua atë të dya gjithnjë i kemi përqafimet tona më të mira, ajo është gjithqka për mua ,buzët i ka të kuqe si qërshi, e duam shumë njëra tjetren si hëna dhe dielli që lëshojn rrezet e tyre në tokë.

Kurë zgjohem në mëngjes ,ditën e filloj duke e përqafuar motren time Erina dhe gjithëherë me ďukët si në ëndrra ,dhe kurë e përqafoj atë para se të fle gjithmonë shohë ëndrra të bukura për të!

Për motren time më të mirë nga unë Anisa Shala klasa 2 SHFMU DR "Ibrahim Rugova" Obiliq

- ese nga Anisa Shala


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet