Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anisa - Xhelozi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

REF.:
Xhelozi, xhelozi, xhelozi
Xhelozi, xhelozi, xhelozi
Pse po ki tash?
Qa po don? qka po don derdarita
Qka po bon? Qa po bon ski stila
Hej senorita xhiro me qika
Po na njek policia

...
...
Anisa Veseli
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/07/2021
Video Produksioni: Cinegr8
Produksioni: RZON & PllumB


Anisa - Xhelozi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozi".
3. Video është e këngës "Xhelozi", por nuk këndohet nga Anisa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anisa Veseli:


Komente 0