Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anita Lestrani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  95
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
BIOGRAFIA: Anita Lestrani është një këngëtare. Jeton ne komunen Drenas dhe esht nje super talente, e cila po pushton skenat muzikore fale zërit të saj të jashtëzakonshëm....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rinesa Peci

Anastasja Skënderaj

Graciela Marku

Eranda Bytyqi

Viola Qelaj

Rei Lelo

Anisa Shabani

Sara Mulliqi

Vesa Hamdiu

Erleta

Tags: Anita Lestrani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet