Anjesa Beqa Poezi
Anjesa Beqa

Tema: Poezi Për 17 Shkurtin


17 Shkurti

PRITEM ME VITE E SHEKUJ
DHE E ARRITEM DITEN E 17 SHKURTIT 2008
DITA E SHUMEPRITUR NGA TE GJITHE NE

TE GJITHE KAN BERe RRUGE TE GJATE
PER TA ARRITUR KETE DITE
NE DUHET TE JEMI KRENARË
QE PAVARESIA E KOSOVES

NA SOLLI ME SHUMEPRI
STABILITET.

- Poezi nga Anjesa Beqa{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 3