Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Përsëri Me Foto Të Nxehta, Ja Se Si Arrin Ajo Të Ketë Këto Forma

Nuk ka akoma asnjë votë

[12-08-2015]
Pa dyshim që është njëra ndër femrat më seksi shqiptare. Këtë ajo e ka arritur falë kujdesit ndaj vetes. Së fundmi ka zënë faqet kryesore të medieve rozë, pas publikimit të një seti të ri fotografik në të cilat është shfaqur tejet tërheqëse. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Anjeza Branka.

Në një intervistë për Indeksonline, ka thënë që është ndarë shumë e kënaqur me suksesin e këngës “Nizma” dhe se nuk do të ndalet me kaq.

“Sa i përket këngës Nizma, është pritë me të vërtetë shumë mirë, dhe jam ndarë shumë e kënaqur por ende nuk ka ardhur fantastikja. Ende më duhet kohë të rikthehem ashtu siç dua por nuk do të ndalem me kaq”, është shprehur Anjeza.

Tashmë e dimë që Anjeza, është edhe nënë e një djali, por nuk e dimë se sa është e vështirë që të jesh e famshme ndërkohe të merresh edhe me familje. Por kjo gjë për këngëtaren siç duket nuk është problem pasi që ajo e menaxhon mjaftë mirë kohën e saj.

“Mundohem çdo herë që mos ti lë anash familjen dhe të gjejë kohë për ata e sidomos për djalin tim. Gjatë kohës kur nuk jam në koncerte unë jam çdo herë pranë djalit tim”, ka thënë këngëtarja.
Ndërsa për ata të cilët janë kureshtar të dinë se pse Anjeza nuk është e martuar, ajo u përgjigj se nuk e mendon njëherë martesën.

“Them të drejtën së paku njëherë për njëherë nuk është që e mendojë martesën. Por si thonë: Kurrë mos thuaj kurrë”, u përgjigj Anjeza.Përndryshe kohët e fundit është fol tejet mase për linjat trupore të këngëtares. Madje shumica nga fansat kanë qenë kureshtar të dinë se si arrin Anjeza këtë formë dhe këto linja kaq perfekte, disa nga ta kanë hedhë dyshime edhe në ndërhyrje kirurgjike.

“Nuk kam bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike, më pëlqen të jem çdo herë në lëvizje. Janë pishinat, konsumimi i frutave dhe palestra ato që më ndihmojnë të gëzojë këto forma”, ka përfunduar Anjeza.

Përndryshe ajo pritet që së shpejti të vijë në bashkëpunim me “Cha Cha Darabuka”, një grup tjetër i njohur nga Kosova dhe së fundmi ka publikuar edhe disa foto në të cilat është shfaqur tejet tërheqëse.
 (Indeksonline)Komente 0