Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Mjaft Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mjaft" kënduar nga Anjeza Branka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Orhan & Artan - Mjaft

Ej cpo ndodh me boten
Dreqi le ta merr

Ne cdo ane vetem dhembje,
Ne cdo ane vetem blues

Ne emer Te Paqes
cdo dite behet lufte

Ne cdo ane...

ref:
Degjohen klithmat e frikes
Degjohen lutjet per Meshire

Mjaft me po vritni enderra
Mjaft me shtruat frike

Ne cdo ane...

Adelina Tahiri - Mjaft

Afer larg je ti
Dua të të kem
Kthehu persëri
T'lutem po nuk do
qe me ty te jem
Mua pse me ndodh joo
Po ta dije ta shihje
Qmenduri do te nisi si
Nje natë qe nuk përfundon
E po te gjejë momentin
Vera s'do mbaronte dot
Se pa ty bën ftoht

Ref2x:Mjaft kjo fjal tani
Do të bëj të kesh nje pendim
Sa her të mendoj
Verën e kaluar kujtoj

Afer larg je ti
Dua të të kem
Kthehu persëri
T'lutem po nuk do
qe me ty te jem
Mua pse me ndodh joo

Ref2x:Mjaft kjo fjal tani
Do të bëj të kesh nje pendim
Sa her të mendoj
Verën e kaluar kujtoj

Meti - Mjaft

sa her te takoj llukse me kerkon qdo te dyten nat ne disko te shkoj lket per ty qenkan gjithqka dashuri te une per ty ma ska vuajtje nuk pranoj veten se lendoj
mjaf me se me lendove
mjaft ma se me tradhtove
mjaf ma sagje sfitove ti mjaf
ma se me lendove majft ma se me
tradhtove ti majf ma asgje nuk fitove ti

shoket me kan tregu po sjukam besu se me thoshe zemer vetem ty te dua ne ket bot nuk je vetem ti mos luaj me ndjenja e dashuri e tash lamtumur do ta kem ma mir

mjaft refreni

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 01/12/2002Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente mbi këtë këngëAnjeza Branka - Mjaft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft".
3. Video është e këngës "Mjaft", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.