Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Anjeza Branka - Luksi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hite Nga Albatrade Plus"

Këngë e albumit:

"Metropol"
lej zemer lej
tenton qe te me gjiesh
por s'ja vlen
ti kot e ke
dhe me ndjek ti degjoj
ka koh qe me ke humb
nuk kupton
per ty me s'jam sot

2x..
nuk me duhen me kujtimet e tua
me mire keshtu si jam se sa me ty te vuaj

ref..2x
pa ty e lumtur jam
qe afer nuk te kam
reprizen nuk e dua
s'me duhet luksi xhan
ajo ne jete s'te mban
vazhdo se kjo fund ka mar

lej zemer lej
tenton qe te me gjiesh
por s'ja vlen
ti kot e ke
dhe me ndjek ti degjoj
ka koh qe me ke humb
nuk kupton
per ty me s'jam sot

2x..
nuk me duhen me kujtimet e tua
me mire keshtu si jam se sa me ty te vuaj

ref..2x
pa ty e lumtur jam
qe afer nuk te kam
reprizen nuk e dua
s'me duhet luksi xhan
ajo ne jete s'te mban
vazhdo se kjo fund ka mar


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet