Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Metropol Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ref:
çuna gati çuna bini
mire se erdht e mire se na vini
shiko se nuk do ma lini numrin e telefonit para se do dilni
goca me tanga goca me mini
mire se erdht e mire se na vini
hiqni takot dhe perzini ktu ka çuna ndaj mos ikni

mirmbrema zonja dhe zoteri
po dukem sot gjith si kusheri merrni me henger merrni me pi
ne metropol ka sex in the city
kujt i ka shkua mendja me ba dashni ktu ka njerz qe shoqerojn flak e ju s'e dini
dhe ju makina qe shkoni e vini
ndal ktu se s'keni ku ikni
s'ka dalje jasht kam pare nje martini xhintoni me gota lamburgjini shtroni viza
viza fshini afrohuni me prane dhe nga afer me shihni

Ref:
çuna gati çuna bini
mire se erdht e mire se na vini
shiko se nuk do ma lini numrin e telefonit para se do dilni
goca me tanga goca me mini
mire se erdht e mire se na vini
hiqni takot dhe perzini ktu ka çuna ndaj mos ikni

nuk kalon ora nese eshte rolex
ora kalon vetem aty ku ka sex jo
lerini nazet jo me pretext merrini gocat dhe ngrini me exe
dhe dj tani s'po don e ka marr muziken para dhe jo nuk ndalon
mjafton edhe kur pritja te behet ne sallon zhdo ambient te tilla tani falimenton
2009 edhe nese ti s'e di s'mund ta tregoj oren se nesti po ben mrekulli...

Ref:
çuna gati çuna bini
mire se erdht e mire se na vini
shiko se nuk do ma lini numrin e telefonit para se do dilni
goca me tanga goca me mini
mire se erdht e mire se na vini
hiqni takot dhe perzini ktu ka çuna ndaj mos ikni


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi

Anjeza Branka - Metropol
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Metropol".
3. Video është e këngës "Metropol", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 0