Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anjeza Branka - Nizma Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  90

Don Perinion e shijojna na pijen
Ti po mthu sa me tmire e kam shijen
Trupit tem vetem ti ja gjen fijet

Ngjitma trupin.

Come to me
Nizma
Me t'ndihmu ty trupin e levizna,
Nisja
Rrotull si shum m'duket po e sillna,
Nizma
Ska rendsi nga te tjeret sa perfiltna,
Nizma
Senin tu e gjujt.

(Let me see your hands in the air, let me let me see your hands in the air. Come on)

Po tpelqen ty me ni pak material,
Per me bo esht shum da-da-dangerous,
Skam deshire me e nda kurre me t'tjera,
Ne te dy jena fabulous.

Ti pom don shum se po du un
material kena po mjafton dhe
sillem permbi, permbi esht shum mire

2X
Come to me
Nizma
Me t'ndihmu ty trupin e levizna,
Nisja
Rrotull si shum m'duket po e sillna,
Nizma
Ska rendsi nga te tjeret sa perfiltna,
Nizma
Senin tu e gjujt.

(Let me see your hands in the air, let me let me see your hands in the air. Come on)

M'mbaj se veten me majt spo di,
Kshu qe m'mbaj, ato qe du i kam te ty.

NIZMA driten ta djegi prizen
nizma clubin ta djegi sahatin
nizma senin ta djegi veninn
nizmi kto e kemi bo

2x
Come to me
Nizma
Me t'ndihmu ty trupin e levizna,
Nisja
Rrotull si shum m'duket po e sillna,
Nizma
Ska rendsi nga te tjeret sa perfiltna,
Nizma
Senin tu e gjujt.


Ky tekst u dërgua nga Flavja Nefeli MAnjeza Branka
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/11/2014


Anjeza Branka - Nizma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nizma".
3. Video është e këngës "Nizma", por nuk këndohet nga Anjeza Branka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anjeza Branka:


Komente 16