A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anjeza Qose
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Anjeza Qose is a singer. Në Maj 2007, Anjeza Qose merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Gabimisht".

Në Nëntor 2007, Anjeza Qose merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Dimension".

Më datë 11 Qershor 2019, Anjeza Qose publikon videoklipin "Dasma E Motres".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019