A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Anjeza Qose - Dimension


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/11/2007

2007-11-23T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2007It's a long time that we try finding the lyrics to "Dimension" sung by Anjeza Qose.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019