A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Anjeza Qose - Fjale Zemre


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

1 🔥🔥

03/01/2019

2019-01-03T21:46:20


It's a long time that we try finding the lyrics to "Fjale Zemre" sung by Anjeza Qose.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Anjeza Qose attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019