Anjeza Shahini

Anjeza Shahini, Fansi I Dhuron Koleksion Me Portrete Të Vizatuara

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[14-12-2013]
Këngëtarja e cila prej disa ditësh është kthyer në Tiranë, po kalon ditë të bukura mes angazhime familjare dhe profesionale.

E në fakt, rikthimi i saj ka qenë një boom mediatik, duke pasur ftesa nga shumë media apo emisione televizive.

Por, këto nuk kanë qenë dhuratat e vetme që Anjeza ka marrë në prag të festave të fundvitit!

Në rrejtin social “facebook” në profilin e saj i është dhuruar një koleksion me portrete të vizatuara vetëm me laps.

Si duket Anjeza ka mjaftë miq që i dhurojnë momente të lumtura herë pas here.
 (Blerta Tusha/shqiptarja)

Anjeza Shahini, Fansi I Dhuron Koleksion Me Portrete Të Vizatuara


Komente 0