Anjeza Shahini

Anjeza Shahini Po Përgatit Klipin E Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-02-2014]
Këngëtarja Anjeza Shahini ka bërë të ditur se shumë shpejt do të publikohet klipi i saj i ri.

Në rrjetin social “Instagram” ajo ka postuar disa foto ku po përgatitet për xhirime.Këngëtarja simpatike shprehet mjaft e lumtur që ka gjetur veshjen e duhur për klipin, ndërkohë që shfaqet me një çantë në dorë.

Anjeza bën të ditur gjithashtu se videoja e re do të jetë gati shumë shpejt, ndërkohë që falenderon dhe njerëzit që kanë bashkëpunuar me të.
 (b.tusha/shqiptarja)

Anjeza Shahini Po Përgatit Klipin E Ri


Komente 1