A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Fenë Myslimane

Gjykimi

NESE DO TE GJYKOSH JETEN APO KARAKTERIN TIM
VISH KEPUCET E MIA
KALO RRUGEN QE KALOVA UNE
JETO DHIMBJET E MIA
JETO BUZEQESHJET E MIA
JETO DYSHIMET E MIA
RREZOHU NE GROPEN QE RASH UNE
DHE NGRIHU SIC BERA UNE

- poezi nga Poetë Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019