A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Ditari Jetes Sime

Ne ate ditar shkruaj
gjera qe ndodhin
mendoja per gjera
qe i din

Pasi e lexoj
Mbushem me lot
se pa ate jam
kot

Te verteta ka
po genjeshtra jo
nese sbeson ditarin
tend shiko

- poezi nga Poetë Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019