A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nena, Burimi I Jetes

Fetyren e nenes
e ruaj si syte e ballit
ajo me solli ketu
miq te dashur me ju

dhe ate e falenderoj
me shpirt e me zemer
do te te dua aq shum
dite per dite
Deri ne frymen e fundit

- poezi nga Poetë Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019