A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dashuria E Pare

Kur shoh nje qift zogjesh
te kujtoj tyy
kur shoh nje duke u grindur dikush
te kujtoj me urrejtje prap ty

tash nuk te dua
po tash spot intereson
tjter pe don
ti menon qe um shtin me lotu
po fakt gabim loqk je tu menu

- poezi nga Poetë Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019