Poet Anonim Poezi
Poet Anonim

Tema: Poezi Për Shkollën


Libri Im

Fletët e tij
Unë i shfletoj,
Gjëra të bukura
Prej tij i mësoj.
Nga libri im i dashur
Gjithçka unë lexoj,
Vjersha e tregime
Dhe shumë gjëra hulumtojë.
Nga dora ime
Atë se lëshoj!

- Poezi nga Poet Anonim{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0