Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Tema: Poezi Për Shkollën

Libri Im

Fletët e tij
Unë i shfletoj,
Gjëra të bukura
Prej tij i mësoj.
Nga libri im i dashur
Gjithçka unë lexoj,
Vjersha e tregime
Dhe shumë gjëra hulumtojë.
Nga dora ime
Atë se lëshoj!

- poezi nga Poet Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet