A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Du Me T'marr E Me Ik

Po nihem shum keq
kur skam asnjeri
kur sjam afer teje
dhe kur skam aftesi
Nese iken larg ti
une prap vi
ma ki mbush mendjen
edhe dashniiin

Se
Gjithmon tkam dasht
me t'ardh
me t'marr
e me ik
Jo si ti skam pa
Pi dites qe tkoom prit
Vec po du me dit
A
Vec po dut me dit
A e di sa shum un tkom prit

Ye
Du me du me dit
Cysh pe bon bon
Twerk
Ajo po m'sillet
Kur mu po m'thrret
Jam shum larg
Hajde
Ti vet
Se shikimi saj
mu po m'vret

- poezi nga Poetë Anonim


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019