A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elegji E Vetvetes

Më merrni,
Më vrisni,
në humbëtirë më çoni.
Më groposni,
Më varrosni.
Por varrin tim ruani,
se do mbij mbi fytyrë të dheut.
Do jem
si një lule e njomë lirie

- poezi nga Poetë Anonim


- Poezia u dërgua nga Kevin Çika -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019