Poet Anonim Poezi
Poet Anonim

Tema: Poezi Për Vitin e Ri


Viti 2022

Erdhi viti i ri
Plot gezim dhe lumturi
Viti i ri ne po na pret
Paqe pacim sa nje det

Bora vendit zbukuron
Per dhurata askush nuk ngurron
Nje vit i mbare qofte per ty
Gezuar vitin 2022

- Poezi nga Poet Anonim


- U dërgua nga Mikel -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0