Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Krejt Shqiptart

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Shqiptart".
3. Video është e këngës "Krejt Shqiptart", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Krejt Shqiptart  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/04/2011

2011-04-29T02:19:44+00:00anonimos krejt shqiptart...

anonimos.1
njoni del para dere kqyr kush po kalon
njo i vesht ma ngusht njo tjeter ma gjon
qa tha qa boni ku shkoj me kon ke
shqiptari n'top list per thash e theme
beso jena ma t'mirt edhe pse kem probleme
repera s'mujn mu bo krejt reper je me t'leme
t'njehme i kan paret per fatin e jetes
fryma tu nalet kur s'je afer vetes
rruga e gat po s'matet me hapa
dikujt me muzik pi del nafaka
me data po ruhet naper qdo pllaka
dikush ktu te na rrehet shuplaka
jet e shtir doket bota per veti
po shkeli me ni ven ku shkelet edhe shteti
shqiptarija e madhe i gjon si mizat
krejt i bonen tash pi presin do vizat

ref :
bertas me zo t'madh une jom--- shqiptar
bertas per krejt une jom shqiptar

anonimos2...
qka me bo a thu a ka diqka tjeter
mu ul me ni guri si plak i vjeter
e sho se di vleren qitu me ni ven
sod kom diqka tjeter neser kom tjeter sen
pe sho pe ni veten shum po ankohet
munim shum i madh sdi qa po bohet
sum intereson qa bone qa the
sum intereson a thu pse?
un e kom sistemin per veten jom shteti
s'kom interes interes kom per veti
i treti a i fundit. ksaj loje si dihet
shqiptar i zi bes. a i nxihet
na mujna diqka me bo krejt bashk
veq i ziu me t'badhin sdu me pas ni gjak
po du me kan do njerz qe hala si ka kerkush
ni sekret me kan shqiptarija ka dush...


Ky tekst u dërgua nga Arjeta Sinani
Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet