Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Princi I Territ

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Princi I Territ".
3. Video është e këngës "Princi I Territ", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Princi I Territ  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

31/03/2014

2014-03-31T10:49:42+00:00Lypa shume princesha , e as njo su shfaq
Dit e nxehta koft per hajr , hajr paq!
2
Sonte Jom Princi
ANONIMI I - Qytetit
Jom i Ftum Special
I NXET- Si Rreze e Djellit
3
Jom Si Ngjyra E Detit
E Si VUL... E Sekretit
Sonte Kom Pik Prej Qjellit
Si Princ I Territ
4
Jom Ngjyra e Flamurit
I Fort Si Prej Gurit
E Mbaj Ngjyren e KUQE
Nese T'Gjej Do Të Marr
5
Jom Princi i Rruges
Ti Princesh... Nuk Po Dukesh
Të Kerkova Rreth Botes
Po Ti S'je Në Mes Tokes
6
Hej , princi sonte jom.
Ti princesh po mungon
Sikur yll Po dukem lart
E prap nuk t'kom Ngat

Ref:1ANONIMOS
Ku je oj Princesh...
Se Princi o ka t'Lyp
Dil oj Princesh...
Të kerkova Nate e Dite
Ref:2
Jom Princi i Rruges
Ti Princesh Nuk Po Dukesh
Sonte Kom Pik Prej Qjellit
Si Princ iiii Territ!

Rap1:
Qe princesh se kesh tu vesh
Qe ku jom , e kom pamjen tu kesh
Mirmengjesi , oj princesh
M'vjen shume keq , qe shume ke ec
Rap2:
ec,ec,ec,ec,ec,ec
M'vjen shum keq , qe ske pas ...ku mu mbeshtet
me ndryshu per ty ,i bjen me ndryshu jet.
Rap3:
E kom ngjyren , prej arit
S'jom princi , i arbrit
E kom plisin , e shqiptarit
Me sprinka , prej zallit
Jom prej rece t'bardhit...
Ty nese s'te pelqen shko n...
Rap4:
E pash prej teje , shanca s'pat
Thash ajt t'shkoj , dikun ma larg


Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet