Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Kurr S'ma Ka Ni (Diss Klepto)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurr S'ma Ka Ni (Diss Klepto)".
3. Video është e këngës "Kurr S'ma Ka Ni (Diss Klepto)", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Kurr S'ma Ka Ni (Diss Klepto)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/08/2012

2012-08-06T16:43:13+00:00KURR S'MA KA NI , ME NI QA THOT ...AJ TJETRI...
QY NI FAR KLLEPTO , I LODHT PREJ STREJTI
I LODHT PREJ REPI ....A JE TI,N'VETI ,
KURR MOS ME TA NI ,(ME NI) QA THOT I SHKRETI...

QE QIKY ANONI-M-O-S , I KA LAN DO PERMAS.
I KOM BLLOKU DO PA GAS, , I RRXOJ VEQ ME BAS.
MOS E MERR ...PER DOBSIII , KUR, JOM TU TA QI ...
MERRE SIKUR PER MA HI , SE MU KURR S'MA KA NI...

SE PER VETI SA U MBESHTETA , QITA SHUM E SOSA...
UNE PER TY JOM SI GAC , T'PJEKI SIKUR TOSTA......
JE BO SIKUR DO GOCA... QE SHITEN ME DO BOSSA..
QIJA ROPT S'PO M'HAN KARI , KUR PI SHOH UNE DO DOSTA..

KLLEPTO , ANONIMOS , TY JETEN,,, TA MERRRRRRRRRRRR...
DIL KQYRE PAK DRITEN , MOS JETO . NAPER...TERR...
TA QI FAMEN ...E NANEN , E BABEN QE T'MAN...
SHCERI I KARIT , AS N'GOJ NA S'TA DHAM...

2.ANONIMOS
GRAHNI O PIDHA T'NANES NUK O KOHA PER MU NAL
DIT PER DIT SENE T'REJA , PER QDO DIT QE O TU DAL...
A THU KUR OSHT FUNDI I KSOJ ORE , QE KJO BOT MOS MU ZDRIT.
HALA SU PARAQIT , HALA JEM TU E PRIT ....

DO PER KARI MU KAN NGJIT (,SE) FORT I KOM ZHAGIT..(SE
I KOM NI DEBAT , KURR SE LA VETEN MU SHIT. (SE)
I KOM RROK SHUM PERPARA . E PI GJUJ KU PO DU .(PSE?
I KOM LAN DO PERMAS , PER QITA -QE -MU- KA QUUU .. (QE)

MOS MENO PER SOD , MENO QA DEL NESER...
MOS E BON VETEN ORKESTER , KUR THEHESH SI LETER.
MA T'VJETER ME VEPER , EDHE ATA JON TU PLAS.
NESE RRUGEN TEM E NJEH ,(BICH) KEQ KI MU RRASSS...

MOS U BON I PA MAS , KUR ,,,JE I PIT DRRAS...
MENO QA KE PAS , MOS U RRAS TE KJO BAZ.
JOM FAZ ALBASTARZ ,HALA N'GISHT S'MAJ UNAZ.
E TY BAL O KA T'SHKON , JETA N'TARAS...

3...ANONIMOS...
NASHTA TEPER PAK E ZGATA , PO KTI DUHET ME JA QI...
SE KY KOKA KREJT BUDALL , T'QIFSHA ROPT ,O HASHKALI..
QA KARIN PO QON KRY , NI KONCERT QE E MAJTE...
I MSHEFT NAPER QYSHE , TASH IKE E U BAJTE...

SI BICH PER KURGJO HIQ... IKE EDHE SHAJTE..
MOS U SHIT QKA NUK JE , SE AJO NUK PO MAJKE .
KOM ARSYJE, PER 1 ARSYJE , KAPE MIR BUDALL NIJE
PA VEDIJE KOKE HIJE ,,, UN ME HIJE VI TA QIJE...

KURR PISHMON SI BI ,,,-- KON E SHAJ , GJITH JA MAJ,,,
KURR NUK I DAJ , ATA QE ME PUN I VRAJ
I KILLA E KILLA , VEQ 70 KILLA....
E SILLA I SILLA , ATA QE JON DEBILLA...

RA QIKY RA N'MINA , QYSH RA EDHE TE BINA.
RA TEPER LET , KUR U QEL KJO KABINA.
PER QISI SIKUR TI , MU KURR SUM NALET FRYMA
PO TASH PE NDERPREJ ... SE T'KA SHKU EDHE FT-YRA,,,

REF...X2
KURR S'MA KA NI ... AS KURR S'DU ME NI...
PER TY VREJTJA E DI , SE TI GJI , UN MAGJI..
KURR S'MA KA NI ...EJ A JE TU NI...TI.
A JE TU NI TI .? MASI JE HITI?


Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet