Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Error O Qorr ( Diss-Buja)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Error O Qorr ( Diss-Buja)".
3. Video është e këngës "Error O Qorr ( Diss-Buja)", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Error O Qorr ( Diss-Buja)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/04/2013

2013-04-06T13:09:38+00:00Ref...
A PO TA QET - ERROR O QORR
A PO TA QET - KREJT HORROR
SI FILUM E KI - MSOHU BONU DOKTORR
KTHEHU PREJ FILLIMIT - SE TI JE AMATOR

1...ANONIMOS
phuu... AS 1 VJET SUM KA SHKU ME PUSHU
KOM EC SHUM EDHE PSE JOM LODH - APET KOM QENDRU
KURR S'JOM DERZU - EDHE PSE. M'KAN KUNDERSHTU
FJALT E MIJA SHUM T'RANA - DO SHUM I KA MUNU

E TI A JE BUDALL , A BUDALLEN E KI N'KRY
A KI PAK MEMORIE , A PO KREJT TU KA FSHI
PO DON ME MU MY SHTY - PO UNE I PARI TA QI
PI THU TI VETES G- PO UNE PER TY JOM MAGJI

HEJ.. BUJ. NISJA VUJ - SE ME TY... KOQE PO LUJ
MU.. FJAL MOS UM GJUJ - SE T'BLUJ SIKUR STRUJ
PI THU TI VETES BUJ - A UNE AT VEN TA PAGUJ
TI JE REFUGJAT - EDHE JETON N'VEN T'HUJ

T'RRESPEKTOJ SI REFUGJAT - QDO DIT E QDO NAT
MUNOHNA ME T'NIMU - ME JETU - NI SHPI ME 3 KAT
BAZENT PERPARA - E NER SHKALL NI AGREGAT
RRYM PER QDO NAT - SE JE MET SI SAKAT.

1...ANONIMOS
MOS U MUNO MU BO REPER , TASH NE KOHEN E FUNDIT
SE PER ME KAN DUHESH ME PAS , MENTALITETIN E GURTI
DUHESH ME NJOFT .. EDHE HISTORIN , E BAJRAM CURRIT
E SHEH VETEN QYSH E NDJEN - KUR JA NIS MI MSHU MURTI

NUK MAJ FISHEK T'PLUMIT - AS NAJSEN T'MARUM PREJ DRUNIT
PO FJALT E MIJA KURR S'KPUTEN - SE JON T'NXERRTA PREJ TRUNIT
KTA ANONIMAT. KOKAN TUACAT. PO NA JAV SHTIM N'KRY HALUCAT
PO THU QE UM NGUCE - PO UNE TI QI KREJT ...CUCAT

FJALT E TUA ME KTHESA - E T'MIJAT SI TUNELLI
TURLI QFAR ZDRRALI , KTU MUNOHET MI HI FELLI
TI JE I INTERNETIT , SE QATY E KE GJET VETEN
PICIMULI I XENIT - TA NDREQ BABI SHNETEN

TI BON FJAL PUBLIKE - SA ME FOL DIKUSH PER TY
AMO SHUM JE KA UM DHIMESH - QE PO HARGJON BATERI
E DI .SE DITA KA ME ARDH - E PER TY NATA ...KA ME ZBARDH
AMO SHUM JE KA UM DHIMESH - KUR PE SHOH QE S'JE I BARDH


Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet