Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anonimos - Qka Menon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Menon".
3. Video është e këngës "Qka Menon", por nuk këndohet nga Anonimos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anonimos - Qka Menon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/07/2014

2014-07-11T14:33:40+00:00Nese m'ki borq , T'vjen si Faktur e Rrymes
I bjen qe kur t'boj mir,
mos ja kthe shpinen Anonimos
Me mu e ki ndryshe,
si anonim Dola prej shpijes
Do dit shi... do ftoft...
do bor... do... nxet ...prej nxetsijes

Do menojn qe foli rrena , Do per mu jeten e jepin
Do se din qa kom mrena , Do m'thojn t'kena t'vetmin
Do kerkojn qe'terhekna , Do perdorin per mu Hekra
Do belbojn em bojn kritika , Do kan fjal (Jo Vepra)

Sikur qiri ti shkrihesh , sa here qe me mu shihesh
E kalon jeten let , sikur akull Ti ngrihesh
Jom sikur meny , lyp si une sun e gjen.
Un jom qaj që ndërhy , me ni fjal krejt i blen

1.KSANONIMOS x2
EC DREJT - BONU SI FAKTUR E RRYMES
TI JE REPER , QE I RRIN AFER KLIMES
FJALA JEM S'NALET... DERI N'FUND... FRYMES
MOS GABO ME KTHY , FJAL TE ANONIMOS

Ref"KSANONIMOS x2
QKA MENON TI , UNE NUK JOMM...
QDO DIT MA REPER , HALA NUK U BO VON
QKA ME BO BRO , DIQYSH KREJT KALON
ME SHOK PREJ FILLIMIT , SOT PO THOM , KU JON!
Foret mo s'po shiten , njerzt kan fillu po rriten
Dit jon ka hargjohen , do menojn me kalu diten

2.KSANONIMOS
KANIHERE PRES , DERI SA TUM 'DHEZ TURBINA
I KQYRI DO REPERA , QDO VJET NJEJTAT RIMA
I SHOH N'INTERVISTA , THOJN 2 VJET I BOJ NI TEXT
A UNE HALA PA KALU JAVA , 10 KANG I QES

S'KOM KURGJO UN N'KET MES , JETOJ PA INTERES
PO QATA QE E DI , E THOM , SE SUN PRES.
EDHE NESE HUPI KREJT , E RRI PA SUKSES.
REPIN E KOM HAK , SI DIQKA QE MERR VES.

Mikrofoni so per ty , Ti pe kap mikrofonin ...
Po menon se ki talent , e ta ndryshon pak zanin
Fjalt e mija sun i prek , ruju se pe then ekranin
Rrugt e mija nese i nal , t'mit menihere t'kapin

Foret mo s'po shiten , njerzt kan fillu po rriten
Koha po kalon , edhe KREJT JON KA SHITEN
Krejt jon bo talentum , tash mir jon ka nihen
Dit e mir MO N'MENGJES JO , PO ,MA VON ..PO SHIHEN


Më Shumë Këngë Nga Anonimos:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet