Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ansambli Çipini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Ansambli Çipini është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Polifonia Labe

Grupi Polifonik I Bençes

Grupi Polifonik I Dukatit

Kurora Labe

Grupi I Pleqve Të Himarës

Jehona Labe

Grupi Polifonik I Mallakastres

Grupi Ergjëria

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Violinat E Lapardhasë

Tags: Ansambli Çipini, Cipini


Komente mbi këtë artist