Antidroga
Antidroga
Antidroga
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Antidroga është grup artistësh. ANTIDROGA është një grup të rinjësh nga qyteti i Durrësit të cilët bëjnë muzikë dhe njëkohësisht argëtojnë fansat e tyre duke krijuar video meme me ato ç’ka ndodh në Shqipëri. Antidrroga është një grup i suksesshëm në rrjetet sociale si dhe në platformën YouTube.

Më datë 18 Korrik 2020, Antidroga publikon videoklipin "VKMZ".

Më datë 14 Shtator 2020, Antidrroga publikon videoklipin "Bari".

Më datë 2 Dhjetor 2020, Antidroga publikon videoklipin "Meme".

Më datë 19 Janar 2021, Antidroga publikon videoklipin "Tek Pull".

Më datë 26 Janar 2021, Antidroga publikon këngën “ERROR”

Më datë 17 Prill 2021, Antidroga publikon këngën e parë të albumit me titullin “LEHT”

Më datë 22 Prill 2021, Antidroga publikon këngën e dytë të albumit me titullin “KUSH”

Më datë 28 Prill 2021, Antidroga publikon këngën e tretë të albumit me titullin “BEEF”

Më datë 7 Maj 2021, Antidroga publikon këngën e katërt të albumit me titullin “GANGO”

Më datë 26 Maj 2021, Antidroga publikon këngën e pestë të albumit me titullin “AK47”

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 22