Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antidroga - Gango Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Gango Gango
Gango Gango
Gando

GANGO
Rruga i riti kta GANGO
Si jasht edhe mbren po jan GANGO
Po ti ku ishe ti GANGO (hmm)

GANGO
Ruga i riti kta GANGO
Si jasht edhe mbren po jan GANGO
Po ti ku ishe ti GANGO(hmm)

Duke prit nje i ritim që
Ti bej nje super
Super montim se
Un jam GANGO sillem si GANGO
Vi me GANGO (ëh ëh )
Kto jan fjal shum te renda
Per bura me pak pesh
Bujrum lepurush ti problemet zgjidhen
Vec trego risi teori dhe se nga ke mbi
Mos sill ushti vetem ti
Tek e tek me thuj ca di
Avash avash kuptoni qe ktu ndjenja esht e paste
E te jet per deshtime nuk bejn 2 bejn 24
E zbej mbrata nuk bej mbrapa
Se jam GANGO
E nuk bej mbrapa un jam GANGO
Me asnje sjena kursy
E te gjith kan ik si lango
JENA GANGO KTU KA GANGO

GANGO GANGO
GANGO GANGO
GANGO
GANGO ne rug ne na shef me NAÇO
Te lidhin edhe me fasho
T'maj nalt T'maj nalt me tako tako tako
GANGO ne rug ne na shef me NACO
Te lidhin edhe me fasho
T'maj natl t'maj nalt me tako tako tako
Le te vin dhe ato blinda
Se ktu jam qe kur linda
E ligjit kur sju binga (ah ah )
Permbys te kthehet bota
Sado qe sesht me rota
Un prap me jet su ngopa (ah ah )

.
.
.
.
.


Ky tekst u dërgua nga JOANAAntidroga
Publikimi: 07/05/2021


Antidroga - Gango
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gango".
3. Video është e këngës "Gango", por nuk këndohet nga Antidroga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antidroga:


Komente 1