Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Rustolli - Kush Tka Rrejt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kush tka rrejt e e kush te ka mashtrue shpirti jem a po vjen me mu .kush tka rrejt e e kush te ka mashtrue shpirti jem a po vjen me mu me pas ditme fluturu kishe ardh hajde ti me mu .te lutem e dashur mua me degjo fjalt e hallkut mos i degjo.te lutem e dashur mua me degjo fjalt e huja mos i degjo.me pas dit me fluturu kishe ardh hajde ti me mu.me pas dit me fluturu kishe ardh hajde ti me mu


Ky tekst u dërgua nga Ermelinda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Rustolli - Kush Tka Rrejt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Tka Rrejt".
3. Video është e këngës "Kush Tka Rrejt", por nuk këndohet nga Antigona Rustolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Rustolli:


Komente 0