Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antigona Sejdiu - Sepse Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7

ti e din se nzemer cfar une kam,ti e din se te dua edhe pse ste kam te shkrova letra dashurie pa kufi por nuk mjafton kjo qe te bind ty,te shkrova letra dashurie pa kufi por nuk mjafton kjo qe te bind ty ref: si refren ter diten me sillesh neper koke e si ti them kto fjale kohen dua ta ndrishoj sepse te dua te dua vetem ty jo vendin tend smund ta ze asnjeri ti e din se ne zemer cfar une kam ti e din se te dua edhe kur ste kam te shkrova letra dashurie pa kufi por nuk mjafton kjo qe te bind ty,te shkrova letra dashurie pa kufi por nuk mjafton kjo qe te bind ty ref: si refren ter diten me sillesh neper koke e si ti them kto fjale kohen dua ta ndrishoj sepse te dua te dua vetem ty jo vendin tend smund ta ze asnjeriNuk kemi video për këtë këngë.
Antigona Sejdiu - Sepse Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sepse Te Dua".
3. Video është e këngës "Sepse Te Dua", por nuk këndohet nga Antigona Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antigona Sejdiu:


Komente 0