Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antonela Çekixhi - Dua Te Kendoj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dua qe te kendoj me gjithe zemren time.
Qe te dal para publikut dhe te mos keme frige.
Une dua qe te kendoj sepse e dashuroj muziken.
Askush sme ndalon qe ta plotesoj endrren time.
Une e adhuroj muziken sepse me ben te ndihem me mire.
Une dua te kendoj,une dua te kendoj
edhe pse sjam mesuar qe te kendoj
une do te kendoj, une do kendoj


Ky tekst u dërgua nga Emanuela Zhuri


Nuk kemi video për këtë këngë.
Antonela Çekixhi - Dua Te Kendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Te Kendoj".
3. Video është e këngës "Dua Te Kendoj", por nuk këndohet nga Antonela Çekixhi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Antonela Çekixhi:


Komente 0