Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antonia & Rey - Harro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zemren ma ke thy ike mle nvetmi
As kjo keng smi ndalon dhimbjet
As lotet as kujtimet
Se ti zemren ma ke thy ike mle nvetmi
As kjo keng smi ndalon dhimbjet
As lotet as kujtimet

Per ty kam qajt per ty kam vajj
Shum dhimbje koha kalon
Por zemra s'harron kujtimet
Kater muret vetmi siper kast
Po pritshem na
Qe vetem tkom pas

Haarroo uh baby harro
Qe kjo zemer ty tka fal eedhe nese kthehesh prap
Harro uh baby harro gjdo moment qe e kem pas
Me as n'endrra sdu met pas

Zemren ma ke thy ike mle nvetmi
As kjo keng smi ndalon dhimbjet
As lotet as kujtimet
Se ti zemren ma ke thy ike mle nvetmi

As kjo keng smi ndalon dhimbjet
As lotet as kujtimet.


Ky tekst u dërgua nga  Arta1ahmetiAntonia
Publikimi: 02/07/2022
Produksioni: ANSO
Lyrics & Melodies: Bino
Makeup & Hair Styling: Violett Salon
Outfit: Atelie RoalAntonia & Rey - Harro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harro".
3. Video është e këngës "Harro", por nuk këndohet nga Antonia & Rey.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0