Më mbaj mend (për 1 muaj)

Antonio Kodrinaj - Kacurrela Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Natyra t'fali t'bardh o si bora
Vash permas teje jeten çe bora
Aman se dy syte mi kan verbu
Mi kan verbue moj kaçurrelat
Kaçurelat e tu

Pa ty i mjeri un jam i vetum
Pa ty i mjeri un jam i shkretum
Kam me t'kujtue skam me t'haru
Une Skam me t'harue moj kaçurrelat
Kaçurrelat e tu


Ky tekst u dërgua nga Emil NukaAntonio Kodrinaj
Publikimi: 07/12/2022
Kolone Zanore: Filmi Sofia


Antonio Kodrinaj - Kacurrela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kacurrela".
3. Video është e këngës "Kacurrela", por nuk këndohet nga Antonio Kodrinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0