Official Video

Top 200

Anxhela Peristeri - Shpirt I Bukur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/09/2019

2019-09-04T17:59:14

Teksti:

Anxhela Peristeri

Muzika & Teksti:

Stine

Video Produksioni:

Sebastian Production
REF. 2x:
Ma ndale, ma ndale
Shpirtin t'bukur ke
E si mund të dua tjetër
kur zemra ime për ty rreh

Për ty rreh... aha
për ty rreh... aha
për ty rreh... aha
për ty rreh...

Dua dhe unë një djalë
s'ka nevojë për shumë fjalë
E si mund ta fal
Kur ai zemrën ma ndal
kur ai zemrën ma ndal

Ahaa Zemrën ma ndali
Ahaa I bukur ky djali

REF. 2x:
Ma ndale, ma ndale
Shpirtin t'bukur ke
E si mund të dua tjetër
kur zemra ime për ty rreh

Për ty rreh...

Plot me puthje më ngroh
çmëndem veç kur e shoh
Sa e bukur kjo kohë
S'dua tjetër të njoh
S'dua tjetër të njoh

Ahaa Zemrën ma ndali
Ahaa I bukur ky djali

REF. 2x:
Ma ndale, ma ndale
Shpirtin t'bukur ke
E si mund të dua tjetër
kur zemra ime për ty rreh

Për ty rreh... aha
për ty rreh... aha
për ty rreh... aha
për ty rreh...

Kartolina (1)

2019-09-04 19:25:10
Ma ndale, ma ndale
Shpirtin t'bukur ti e ke
E si mund të dua tjetër
Kur zemra ime për ty rreh

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...