Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata".
3. Video është e këngës "Ata", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Anxhela Peristeri & Sinan Vllasaliu - Ata  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Muzika & Orkestrimi:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 20

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Sinan Vllasaliu

18/01/2020

2020-01-18T16:06:03+00:00[Sinani:]
E ktheva dhe nje gote
Me lot e mija sot
A ka kush n'kete bote
Qe s'gaboi t'me thote

Bertita une pa ze
"Pse mu me ty m'kane nda"
A ka kush n'kete bote
Qe ka mujt me dashte kaq forte

[Anxhela:]
Pse na hodhen helm e genjeshtra
Ata e dinin mire sa te deshta
Ata ma vodhen jeten mu
E jeta ishin syte e tu

[Bashke:]
Ata na hodhen helm e genjeshtra
Ata e dinin mire sa te deshta
Ata ma moren shpirtin mu
E me na vra i kam leju

[Anxhela:]
Ne gote une do e zbraz
Gjithe mllefin qe kam pase
Asnje s'do e kuptoj
Askujt s'do i tregoj

Tani ne qajme te ndare
Te mbytur pa u pare
Askujt s'do i tregoj
Se pa ty s'jetoj

[Bashke:]
Pse na hodhen helm e genjeshtra
Ata e dinin mire sa te deshta
Ata ma vodhen jeten mu
E jeta ishin syte e tu

Ata na hodhen helm e genjeshtra
Ata e dinin mire sa te deshta
Ata ma moren shpirtin mu
E me na vra i kam leju
I kam leju

Pse na hodhen helm e genjeshtra
Ata e dinin mire sa te deshta
Ata ma vodhen jeten mu
E jeta ishin syte e tu

Ata na hodhen helm e genjeshtra
Ata e dinin mire sa te deshta
Ata ma moren shpirtin mu
E me na vra i kam leju

Kartolina (4)

20
22
11
25

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet