Më mbaj mend (për 1 muaj)


Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Me Doje".
3. Video është e këngës "Nuk Me Doje", por nuk këndohet nga Anxhela Peristeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

Sebastian Production

Komente

Asnjë Koment

09/06/2021

2021-06-09T20:00:11+01:00S'e ke problem sa më dhemb kur më the
Ku jam sot, ku isha dje, ku jam nesër
Ku e gjen forcën e pastaj m'len
A thu të tremb ndjenja e do t'rrish vetëm
Ndalu, ndalu, ndalu se po m'shkatrron

Ah jam mërzit me ty
Sa jam mërzit me ty
Aaa edhe pse nuk më doje, nuk ma thoje
Ah jam mërzit me ty
Sa jam mërzit me ty
Aaa edhe kur më lëndoje, s'e kuptoje

Fundosem keq unë në dallgët e tua
E si për dreq kthehem aty ku s'dua
Më thuaj drejt ça duhet dhe jo ça dua
Vështirë për ty, por më mirë besomë për mua
Ndalu, ndalu, ndalu se po m'shkatrron

Ah jam mërzit me ty
Sa jam mërzit me ty
Aaa edhe pse nuk më doje, nuk ma thoje
Ah jam mërzit me ty
Sa jam mërzit me ty
Aaa edhe kur më lëndoje, s'e kuptoje

Se para teje dot s'përulem unë
Më merr inat e nëse do më harro
Ti më beso, e di sa herë...
Unë jam mërzit me ty
Sa jam mërzit me ty
Aaa edhe pse nuk më doje, nuk ma thoje
Ah jam mërzit me ty
Sa jam mërzit me ty
Aaa edhe kur më lëndoje, s'e kuptoje

Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)
Video Produksioni: Sebastian Production
M.U.A: Sageri
Directed: Ardit Cuni & Gramoz Kotroci


Më Shumë Këngë Nga Anxhela Peristeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë