Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelina Hadergjonaj - Kjo Jete S'mjaftoi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54

Kam ngecun ne nje udhkryq
dhe qaj sa her per tyy
Koha s'kthehet me
te te rikthej
ngushelloj vetveten lotet nuk me treten
DUA TE VI TEK TI NE BOTEN TJETER
nje jet me dhimje vetem ket zgjidhje
laarg kte fat sot jam

Nje shpirt qe rrin ndar
gjysma ime esht tek ti
larg me ty kerkon perjet
nga atje lart me sheh
un po vazhdoj jeten qe le
Nuk ndjej me,nuk gjej ze

Mbeeta ne kete bot pa tyy
e vrare njesoj si ti
dhe si hije jam qe frymen merr
qielli leshon turbull
qeshja me ka humbur

DUA TE DUKEM VEQ 1HER E LUMTUR !

Ne zemren time dhe rrahjen ti je
paaak shuumm paak...
Soott jam nje shpirtt nje shpirt
qe rrin ndare gjysma ime eshte e tij

Lart me ty kerkoj perjet
nga atje lart me sheh
un po vazhdoj jeten qe le
Nuk ndjej me,nuk gjej ze

Pa fjal asgje me nuk kam
Ti nuk je me prane
jo sikur at'heer
Lerme te jetoj ate qe le pas
Lerme te gaboj njesoj si

Sot jaammm nje shpiirt qe rri ndare
Gjysma ime esht tek ti
Lart me ty kerkoj te jem perjet
Nga atje lart me sheh

un po vazhdoj jeten qe le
Nuk ndjej me nuk gjej ze

Music:Albërie Hadërgjonaj
Lyric:Big Basta


Ky tekst u dërgua nga Elvessa :)   besha   Princess01   anggel   AnnonimAnxhelina Hadergjonaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/04/2011
Festivali: Top Fest 8
Muzika: Alberie Hadergjonaj
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi


Anxhelina Hadergjonaj - Kjo Jete S'mjaftoi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Jete S'mjaftoi".
3. Video është e këngës "Kjo Jete S'mjaftoi", por nuk këndohet nga Anxhelina Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Anxhelina Hadergjonaj:


Komente 0