Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anxhelo Koci - Madam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  22

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem

A thu per mu a po menon
T'lutna ti mos me harro
Se si ti nuk gjej mo
S'ka si ajo jojojo
Se per mu ishe ti
Per mu ishe dashnii
E per me hek ket merzii
Per ty po pii
Ejjaa eja dhe ni her ti ejaa eja
Se per ty kom ndjenja
Tash per ty flet zemrraa

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem

Nuk kom dasht me ta thy zemren
S'di pse nuk m'beson
Per mu ishe femna e jetes
Tregom ka po shkon
Kisha prit edhe ton jeten
Se me shpirt te duu
Ta kishe dit s'do kishe shku
Na Na Na Na

Ejjaa eja dhe ni her ti ejaa ejaa
Se per ty kom ndjenja
Tash per ty flet zemrraa

Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Madam po ku je ti madam?
M'fal qe ta theva zemren
Dashnin ta ktheva n'helem
Anxhelo Koci
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2020
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Anxhelo Koci & Petro Xhori
Orkestrimi: Alsked Rrenja


Anxhelo Koci - Madam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Madam".
3. Video është e këngës "Madam", por nuk këndohet nga Anxhelo Koci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

8
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Anxhelo Koci:


Komente 2