Më mbaj mend (për 1 muaj)

Angelo Miho - You And I Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I wake up and find myself diluted to the edge of a dream, a dream
I wander on my own and wonder where have you been for so long, so long

‘Cause all I want is something more than beautiful
All I want is, You and I walking side by side

Sometimes I get lost, I try to escape and free my mind from all these memories
Since you left, my dreams have died and now I am lost in time, but I see, I am free

And all I want is something more than beautiful
All I want is, You and I dancing through the night

All I want is something more than beautiful,
All I want is, You and I walking side by side
All I want (all I want, oh)
All I want is You and IPublikimi: 22/12/2019
Muzika: Angelo Miho
Teksti: Angelo Miho
Produksioni: Angelo Miho
Video Filmed/Edited By Erald Kraja
Audio Mastered By Shpetim SaraciAngelo Miho - You And I
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You And I".
3. Video është e këngës "You And I", por nuk këndohet nga Angelo Miho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Angelo Miho:


Komente 0