Official Video

Arben Delaj & Nikoll Buci - Kenge Per Zef Nishin


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T00:03:14

Më Shumë Nga

Nikoll BuciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Zef Nishin" kënduar nga Arben Delaj & Nikoll Buci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj & Nikoll Buci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...