Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arben Delaj - Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt".
3. Video është e këngës "Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt", por nuk këndohet nga Arben Delaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arben Delaj - Kur Ti Pash Rruzat Ne Fyt  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/11/2012

2012-11-28T11:41:33+00:00Prej një shpati kur o ti lshova sytë,
kur ti pash rruzat në fyt
Kur ti pash rruzat në fyt,
krejt prej mendjes jam o habit
Krejt prej mendjes o jam habitë,
kam çu dorën o alltin me qit
Kur e nxora alltin prej brezi,
mu mush mendja o me i ra veti
Mu mush mendja veten o me e mytë,
shpejt syzeza o mu avit
Shpejt syzeza o mu avit,
djali o i dadës mos u habit
Djali o i dadës mos u habit,
smut jam kan o qe 5 jav dit
Smut jam kan qe 5 javë,
nuk je ardh o dadën me e pa.
Me pas kan djal o dej te ara,
isha çue dada e të kish dal përpara o hej


Ky tekst u dërgua nga Leonard Kryeziu
Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet