Live Video

Arben Delaj - Kolazh (Mora Briskun / Gjyla)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/04/2016

2016-04-24T21:19:21


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Mora Briskun / Gjyla)" kënduar nga Arben Delaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...