A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Oksigjen Je Për Mua

Ti je rreze Dielli që ngroh dhe ndriçon
Je mjaltë e ëmbël që shpirtin ma qetëson
Je trëndafil i bukur, diamant që shkëlqen
Oksigjen je për mua, Olt, zemra jem.

- poem written by Arben Dreshaj


- Submitted by arbendreshaj -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  218

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019