Tema: Poezi Për Familjen

Oksigjen Je Për Mua

Ti je rreze Dielli që ngroh dhe ndriçon
Je mjaltë e ëmbël që shpirtin ma qetëson
Je trëndafil i bukur, diamant që shkëlqen
Oksigjen je për mua, Olt, zemra jem.

- poezi nga Arben Dreshaj


- Poezia u dërgua nga arbendreshaj -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  226