Arben Emini
Arben Emini
Arben Emini
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Arben Emini është këngëtar. Më datë 8 Shkurt 2019, Arben Emini publikon videoklipin "Pleqte E Xhamise".

Më datë 11 Janar 2020, Arben Emini publikon videoklipin "Kubja Jeshile". Produksioni audio u realizua nga Fatmir Muja.

Më datë 12 Mars 2021, Musli Musliu & Arben Emini publikojnë videoklipin "Gurbetcari Pa Nane". Teksti i këngës u shkrua nga Kreshnik Avdiu.

Më datë 12 Nëntor 2021, Arben Emini publikon videoklipin "Hurma E Pangrënë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Fatmir Muja.

Më datë 13 Nëntor 2022, Arben Emini publikon videoklipin "Dijetari Dhe I Dehuri". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimi u realizua nga Mevlan Kurtishi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1