Arbenita Gashi
Arbenita Gashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Arbenita Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Më datë 12 Nëntor 2016, Arbenita Gashi publikon videoklipin "Do Te Qaj". Në vitin 2016, Arbenita Gashi publikon albumin "Live 2016". Më datë 21 Maj 2022, Hekuran Krasniqi publikon videoklipin "Te Dua, Te Dua", në bashkëpunim me Arbenitën. Më datë 22 Maj 2022, Arbenita Gashi publikon videoklipin "Tumankuqe (Remix)". Produksioni audio u realizua nga Hekuran Krasniqi. Më datë 8 Nëntor 2022, Hekuran Krasniqi publikon videoklipin "Pa Xhelo...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0