Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arberie Beqiri - Luj Me Mua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ohohoho

verse 1: 2x:
dua te tregoj kjo nuk eshte loje
dashurin ta fala sepse te besoje
kur jam afer teje veten mire e ndjej
nje deshir e kam me ty te kercej

hajde luj luj mos pusho te dua dhe me do
durt nalt tasht mos harro me mua kendo
luj luj baby sonte luj me mua asgje nuk dua
vetem buzet e tua

refrain: 3x
luj me mua kur te them hajde luj o shpirti jem
per ty e boj gjdo sene te gjith i la pa mend
mos prit me te than dy here eja te lutem dhe me mer me ty do te jem perhere afrohu dhe nje here

verse 2: 2x:
luj shpirti jem mos rri ne mendime deri sa te jetoj je ne zemren time per mu je i pari tjeter jo nuk dua luj shpirti jem luj sonte me mua

hajde luj luj mos pusho te dua dhe me do
durt nalt tasht mos harro me mua kendo
luj luj baby sonte luj me mua asgje nuk dua
vetem buzet e tua

refrain: 3x
luj me mua kur te them hajde luj o shpirti jem
per ty e boj gjdo sene te gjith i la pa mend
mos prit me te than dy here eja te lutem dhe me mer me ty do te jem perhere afrohu dhe nje here

Ky tekst u dërgua nga  ditushja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 03/06/2009


Më Shumë Këngë Nga Arberie Beqiri:


Komente 0


Arberie Beqiri - Luj Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Me Mua".
3. Video është e këngës "Luj Me Mua", por nuk këndohet nga Arberie Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.